OdKarla.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na OdKarla.cz. Stačí jen nakoupit na OdKarla.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

OdKarla.cz je internetový bazar, ve kterém zakoupíte výhodně bazarové zboží se zárukou a možností zboží vrátit, pokud nesplní vaše očekávání. Velký výběr zboží, které jinde neseženete. Přes 50 tisíc unikátních položek! V sortimentu naleznete jak aktuální produkty, tak věci, které jinde sehnat nelze. Podpora rychlých online plateb, tak zasílání na dobírku.

Pro OdKarla.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
OdKarla.cz
OdKarla.cz
OdKarla.cz - slevový kód - 200 Kč při nákupu nad 2000 Kč
Detail kupónu
200 kč
Končí 31.12 2018
OdKarla.cz
OdKarla.cz
OdKarla.cz - slevový kód - 100 Kč při nákupu nad 1000 Kč
Detail kupónu
100 kč
Končí 31.12 2018
OdKarla.cz
OdKarla.cz
OdKarla.cz - slevový kód - 500 Kč při nákupu nad 5000 Kč
Detail kupónu
500 kč
Končí 31.12 2018
OdKarla.cz
OdKarla.cz
OdKarla.cz - slevový kód - 50 Kč při nákupu nad 500 Kč
Detail kupónu
50 kč
Končí 31.12 2018

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit