O nás

 

Alvarado.cz je cashback portál, kde každý uživatel, který se zaregistruje, má právo na peníze zpět z každého svého nákupu. Podmínkou je být přihlášený. Stačí jen do obchodu prostřednictvím speciálního odkazu, aby mohlo dojít k identifikaci zákazníka. Lze ušetřit až 25% z hodnoty zakoupeného zboží nebo služby.

 

Šetříme vám peníze

 

S Alvarado.cz máte přehled, kolik peněz za váš nákup obdržíte zpět. U každého obchodu jsou uvedena procenta nebo pevná částka, která získáte nákupem přes Alvarado.cz. Poté budete mít sami možnost si zažádat o výplatu peněz na váš bankovní účet. Minimální částka k vyplacení činí 200,- Kč.

 

Sleva navíc k nákupu

 

Peníze zpět z vašich nákupů nejsou vše, co vám nabízíme. Při nákupu můžete také uplatnit slevové kupóny, při kterých ušetříte ihned při nákupu. V naší nabídce naleznete celou řadu slevových kupónů, pro většinu velkých a známých obchodů je máme k dispozici. Když spojíte výhodu cashbacku a slevového kupónu, nakoupíte zboží/službu za nejvýhodnější cenu, která na trhu vůbec může být.

 

Věrnostní program a bonusy

 

Vydělat peníze si můžete i díky štědrému věrnostnímu programu. Nemusíte dokonce ani nic nakupovat, abyste získali svůj cashback. Stačí jen doporučovat Alvarado.cz svým přátelům.

 

Alvarado.cz je zcela zdarma

 

Používání portálu Alvarado.cz je zcela zdarma, to je pro vás úžasná zpráva. Kde jinde získáte službu zdarma, která vám ušetří tisíce korun?

 

Portál Alvarado.cz provozuje:

Mail Group, a.s.

IČO: 05466725

Rybná 716/24

11000 Praha

email: info@alvarado.cz

 

Pokud s námi chcete spolupracovat, máte e-shop, používáte affiliate programy nebo jste v affiliate síti a nejste v naší nabídce, kontaktujte nás pro sjednání spolupráce.