Nutraceutics.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Nutraceutics.cz. Stačí jen nakoupit na Nutraceutics.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

7%cashback

Internetový obchod Nutraceutics.cz nabízí širokou škálu doplňků stravy. Nabídka kloubní výživy, přípravků na hladinu cukru, prostatu, trávení, kvasinky, psychiku, močové cesty, imunitu, hubnutí, cévy, vlasy, pleť a mozek. Mezi výhody obchodu patří doručení do 24h a při objednávce 2 a více produktů získáte navíc dopravu zcela zdarma.

Pro Nutraceutics.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit