Nejlampy.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Nejlampy.cz. Stačí jen nakoupit na Nejlampy.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

4,5%cashback

Nejlampy.cz je obchod, který nabízí široký sortiment osvětlení a svítidel jak do interiéru, tak i do venkovních prostorů. V obchodě si můžete vybrat osvětlení značek Massive, Philips, Bright Light, Honsel a další. V nabídce naleznete lustry, bodová stropní svítidla, nástěnné osvětlení, lampy a lampičky. Mezi výhody obchodu patŕí přes 1700 světel skladem, doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč či garance vrácení peněz.

Pro Nejlampy.cz​ a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit