NATURHOUSE

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na NATURHOUSE. Stačí jen pravdivě vyplnit dotazník na NATURHOUSE skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé řádně vyplněné žádosti o službu.

100 Kčcashback

NATURHOUSE vám poradí, jak efektivně zhubnout. Nabízí výživové poradenství, dietetickou studii a sestavení jídelníčku na míru vašim potřebám. Naučí vás, jak se zdravě stravovat, abyste dosáhli ideální váhy a novou váhu si udrželi.

Pro NATURHOUSE a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Cashback 100 Kč je přiznán jen za řádně a správně vyplněnou poptávku s následnou domluvenou schůzkou s poradcem. V opačném případě vám cashback nebude připsán.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit