NašeAno.cz

Díky službě NašeAno.cz si mohou snoubenci vytvořit vlastní internetové stránky aniž by museli řešit programování, tím si výrazně usnadní organizaci svatby,

10%cashback

Díky službě NašeAno.cz si mohou snoubenci vytvořit vlastní internetové stránky aniž by museli řešit programování, tím si výrazně usnadní organizaci svatby, Snoubenci mají na výběr více než 10 úžasně zpracovaných šablon. Práce se službou NašeAno.cz je velmi jednoduchá díky příjemnému uživatelskému prostředí. Služba navíc nabízí zkušební lhůtu 7 dní na vyzkoušení. Z funkcí mohou snoubenci využít představení životního příběhu obou z partnerů, zveřejnění detailů programu svatby, odpočet obŕadu a další.

Pro NašeAno.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit