Sklizeno.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Sklizeno.cz. Stačí jen nakoupit na Sklizeno.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3,5%cashback

Sklizeno.cz (dříve také MY FOOD) je jediný internetový obchod na českém trhu, který nabízí ty nejkvalitnější potraviny z Česka i ze světa vybírané dle přísného kodexu kvality. Můžete si být jisti, že žádná z položek sortimentu neobsahuje zdraví škodlivá éčka či zbytečné konzervanty a jiná aditiva.

V e-shopu můžete pořídit celý týdenní nákup – vyzrálé maso v biokvalitě, čerstvě vylovené ryby z Moře v Brně, kváskové či bezlepkové pečivo, mléčné produkty, sýry a poctivé uzeniny lokálních dodavatelů, ovoce a zeleninu, ale také jedinečné dárkové zboží, které najdete pouze v MY FOOD. Obchod nabízí také široký výběr speciálních potravin bez lepku, laktózy, cukru nebo raw stravy.

Pro Sklizeno.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit