Muziker.cz

Alvarado.cz vám nabízí za každý nákup na Muziker.cz peníze zpět. Stačí jen nakoupit na Muziker.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

1,5%cashback

V obchodě Muziker.cz, který je největším obchodem pro muzikanty ve střední Evropě, najdete vše, co k hudbě potřebujete, naleznete zde širokou nabídku hudebních nástrojů s bazarem. Najdete zde kytary, klávesy, piana, bicí, ozvučení, dechové a jiné hudební nástroje značek Gibson, Epiphone, Fender, Ibanez, LAG, Yamaha, Sonor, Pearl, Basix, Takamine, Valencia, Orange, Marshall. Celkem naleznete přes 30 000 produktů od více než 320 světových a prémiových značek

Pro Muziker.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit