Muzikant.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Muzikant.cz. Stačí jen nakoupit na Muzikant.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2%cashback

Muzikant.cz je e-shop, který prodává hudební nástroje a aparatury a navíc, poštovné je zdarma na všechny položky a platba 14 dní po dodání při platbě kup najisto. Obchod vám poradí, co vybrat a domluvíte si s nimi cenu na online chatu. Speciální ceny pro školy, organizace a VIP klienty. Platba dobírkou, osobní odběr 7 dnů v týdnu.

Pro Muzikant.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Cashback se nevztahuje na zboží zakoupené v akci (ve slevě)

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit