MozkovyStimulant.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na MozkovyStimulant.cz. Stačí jen nakoupit na MozkovyStimulant.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

45 Kčcashback

Produkt BrainActive, který naleznete na stránkách MozkovyStimulant.cz, obsahuje unikátní kombinaci 13 přírodních látek. Právě tyto přírodní látky podporují např. paměť, soustředění, mentální výkonnost, kognitivní schopnosti a energii.

Proč zakoupit produkt BrainActive:

  • Ginkgo biloba, Bacopa, Ženšen a Guarana působí příznivě na paměť.
  • Bacopa má příznivý vliv na schopnost soustředění.
  • Ženšen, Guarana a vitamin B5 podporují snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Schizandra, Rhodiola a Guarana přispívají k odolnosti vůči stresu.
  • Ginkgo biloba, Bacopa a Ženšen podporují kognitivní schopnosti člověka.
  • Guarana, Eleuterokok a Rhodiola podporují mentální a duševní výkonnost.

Pro MozkovyStimulant.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit