Mobil.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Mobil.cz. Stačí jen nakoupit na Mobil.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

10 Kčcashback

Mobil.cz je portál, který nabízí služby mobilního virtuálního operátora. Poskytuje mobilní telekomunikační služby. Nabízí také internetové připojení pro Váš mobilní telefon a různé druhy balíčků dle Vašich potřeb, například roamingové balíčky a další.

Pro Mobil.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:

  • SIM karta - 10 Kč
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit