Mimulo.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Mimulo.cz. Stačí jen nakoupit na Mimulo.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3,5%cashback

Mimulo.cz je obchod, ve kterém naleznete širokou nabídku kojeneckého a dětského zboží, zejména kojeneckého oblečení, nábytku, autosedaček, kočárků, cestovních postýlek, hraček, potřeb pro kojence a maminky. Skladem mají více než 60 000 položek zboží. Doručují do 24 hodin od objednávky. Garantují vrácení zboží do 30 dnů. Při objednávce nad 999 Kč máte navíc dopravu zcela zdarma.

Pro Mimulo.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit