Menox45.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Menox45.cz Stačí jen nakoupit na Menox45.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

12,5%cashback

Na stránce Menox45.cz najdete stejnojmenný volně prodejný přípravek působící bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Vedle extraktů z kvetoucích vrcholků hlohu (crataegus monogyna), z kořene ploštičníku hroznovitého (cimicifuga racemosa) a červeného květenství jetele lučního (trifolium pratense), jenž přispívají komfortu při menopauze, je jednou z nejdůležitějších složek preparátu Menox 45 vysoce koncentrovaný extrakt z kořenů rostliny Řeřichy peruánské (lepidium meyenii), známé také jako "Maca horská".

Pro Menox45.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit