mBank.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na mBank.cz. Stačí si jen založit zdarma účet na mBank.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět

75 - 250 Kčcashback

mBank je internetová banka, která způsobila díky svému přístupu k zákazníkům a bezpoplatkovou politikou doslova revoluci, myslíme tím v České republice. Dnes patří mBank mezi nejdůležitější banky v ČR, také díky více než 500 000 klientům.

Pro mBank.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Podmínky cashbacku:

  • Vracíme zpět 250 Kč za správně vyplněný formulář a následně schválený účet u mBank (založení účtu je ZDARMA)

  • Pokud tedy vyplníte formulář s žádostí o účet a ten vám poté úspěšně schválí, tak získáte cashback celkem 250 Kč !

  • Pokud vyplníte formulář s žádostí o účet a ten vám neschválí, tak získáte cashback celkem 75 Kč.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit