Masiv24.cz

Alvarado.cz vám nabízí za každý nákup na Masiv24.cz peníze zpět. Stačí jen nakoupit na Masiv24.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

1,9 - 4%cashback

Obchod Masiv24.cz nabízí nejširší nabídku masivního nábytku v České republice. V portfoliu obchodu naleznete víc jak 2 000 produktů, ze kterých můžete čerpat inspiraci pro Vaše bydlení. Věříme, že nákup nábytku na Masiv24.cz pro vás bude zábavou

Pro Masiv24.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • 4% standartní cashback
  • 1,9% za zboží ve slevě
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit