MARKscrub.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na MARKscrub.cz. Stačí jen nakoupit na MARKscrub.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

7,5%cashback

MARKscrub.cz je obchod, který nabízí unikátní peelingy,do kterých se zamilujete. Přírodní peeling MARK odstraňuje odumřelé kožní buňky, čistí, detoxikuje a zanechává jemnou pokožku, mimo kávy obsahuje také mandlový a kokosový olej, třtinový cukr, mořskou sůl a vitamín E. Pokud rádi zkoušíte něco nového, můžete si vybrat obličejový MARK face scrub a úplnou novinku MARK lips obsahující kávový scrub na rty a balzám s kávovým olejem a vitamínem E.

Pro MARKscrub.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • vracíme 7,5% z každého zakoupeného produktu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit