Makro.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Makro.cz. Stačí jen vyplnit registrační formulář na Makro.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět.

100 Kčcashback

Makro.cz, to jsou velkoobchodní střediska v celé České republice. Registrovaným zákazníkům, podnikatelům v oblasti gastronomie a obchodu a dalším k dispozici široký sortiment potravinářského i nepotravinářského zboží. Prodávají vybavení, pomůcky, nástroje i zařízení určené pro prodej konečným spotřebitelům.

Pro Makro.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Podrobnosti ke cashbacku:

  • Vracíme zpět 100 Kč za vyplnění registračního formuláře (registraci).

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit