Lingerio.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Lingerio.cz. Stačí jen nakoupit na Lingerio.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

7%cashback

V nabídce obchodu Lingerio.cz naleznete širokou nabídku dámské obuvi, dámského oblečení, dámského prádla, dále pak si můžete vybrat z nabídky dětského oblečení, doplňků, pánského oblečení, pánského prádla, plavek, pyžam, županů a dalších

Pro Lingerio.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu