LidskaSila.cz

Alvarado.cz vám nabízí za každou objednávku na LidskaSila.cz peníze zpět. Stačí si jen objednat úklid na LidskaSila.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

5%cashback

LidskaSila.cz je online tržiště, ve kterém se spojují ověření profesionálové se zákazníky. Dnes si jednoduše můžete objednat úklid svého bytu nebo kanceláře a zítra přijde dáma na úklid. Jednoduše si rezervujete čas a druh úklidu a následně vás služba propojí s vhodným pracovníkem. Cena je vždy stanovena dopředu. Kvalitu každého úklidu je garantována.

Pro LidskaSila.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Cashback činí 100 Kč z první objednávky a poté 5% z každé další objednávky

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit