Levnyoutlet.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Levnyoutlet.cz. Stačí jen nakoupit na Levnyoutlet.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5%cashback

Vracíme zpět 2,5% z vašeho nákupu

Obchod Levnyoutlet.cz nabízí širokou nabídku outletového oblečení. Dále naleznete v nabídce obuv, plavky, kšiltovky, spodní prádlo, batohy, peněženky a další. Do sortimentu patří kalhoty, trička, mikiny, bundy, svetry nebo teplákové soupravy. Prodávají též zboží od značek Lonsdale, Everlast, Adidas, Nike, Puma, Umbro a dalších.

Pro Levnyoutlet.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit