Levne-ceske-matrace.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Levne-ceske-matrace.cz. Stačí jen nakoupit na Levne-ceske-matrace.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

45 Kčcashback

Vracíme zpět 45 Kč z nákupu jakéhokoliv produktu

Obchod Levne-ceske-matrace.cz se zabývá se prodejem matrací a roštů. Nabízí pružinové, dětské, zdravotní, ručně šité, bio i antibakteriální matrace. Dodávají pevné, polohovací a motorové rošty, polštáře či přikrývky. Dále u nich najdete postele, noční stoly a sedací vaky Tuli.

Pro Levne-ceske-matrace.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit