Leontyna.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Leontyna.cz. Stačí jen nakoupit na Leontyna.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3,5%cashback

Leontyna.cz je nákupní galerie, která nabízí opravdu pestrou škálu zboží jako jsou plavky, spodní prádlo, bytový textil, vlasovou kosmetiku, dále pak parfémy, potřeby pro domácnost, elektroniku, vybavení pro PC a kancelář, potřeby pro zahradu nebo hračky.

Alvarado doporučuje: cashback 3,5% na zboží z oblasti pc a elektroniky je splněným snem, jelikož nikde jinde nezískáte tak vysoký cashback, proto nákup u Leontyna.cz silně doporučujeme.

Pro Leontyna.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit