Leaserdonosu.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Leaserdonosu.cz. Stačí jen nakoupit na Leaserdonosu.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

10%cashback

V obchodě Leaserdonosu.cz naleznete vynikající patentované produkty korejské firmy Wellos, jedná se filtry pro číštění vody pro domácnost, (kuchyně a koupelna). Jsou to filtry pozoruhodných parametrů a za velice rozumnou cenu. V nabídce dále najdete přístroje LASPOT které jsou nejnovější a nejmodernější hemodynamické laserové přístroje pro domácí i profesionální použití určené k prevenci a léčbě zdravotních indikací typu cholesterol, vysoký krevní tlak, kardiovaskulární a cerebrovaskulární onemocnění, diabetes, alergická a chronická rýma a dalších zdravotních komplikací, protože pomáhají čištit krev v těle.

Pro Leaserdonosu.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit