Lavaliere.cz

2,5%cashback

Lavaliere.cz je českou značkou ručně vyráběných luxusních náramků na ruku a náhdrelníků z kvalitních přírodních kamenů, polodrahokamů a prvků z chirurgické oceli, stříbra a zlata. Vytváří vlastní pánské a dámské designové kolekce - korálkové náramky, macramé náramky, náramky s kotvami (anchor) a náramky ve stylu bangles. Nejsou to přeprodejci čínských napodobenin. Výroba šperků probíhá v chráněné dílně v Jablonci nad Nisou a navazuje na tradici šperkařství v Jablonci nad Nisou. Poštovné a krabička zdarma.

Pro Lavaliere.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit