Lascana-shop.cz

Alvarado.cz vám nabízí za každý nákup na Lascana-shop.cz peníze zpět. Stačí jen nakoupit na Lascana-shop.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3%cashback

Obchod Lascana-shop.cz nabízí exkluzivní prádlo a trendy bikiny, v obchodě naleznete širokou nabídku spodního prádla, plavek a bikin na jednom místě. Dopravu je zdarma od objednávek nad 2500 Kč.

Pro Lascana-shop.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit