Kytary.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Kytary.cz. Stačí jen nakoupit na Kytary.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1,5%cashback

Kytary.cz je prodejce hudebních nástrojů v ČR a SR, který získal řadu prestižních ocenění (Shop roku 2013, Shop roku 2014, atd.). Specializují se na kytary a kytarové aparatury, baskytary, bicí a perkuse, klávesy a další nástroje. Disponují skladovými prostory o rozloze více než 4 500 m2.

Pro Kytary.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit