Krmivopropsy.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Krmivopropsy.cz. Stačí jen nakoupit na Krmivopropsy.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

Obchod Krmivopropsy.cz nabízí široký sortiment krmiv pro psy a kočky. Jsou to výhradní dovozci vysoce kvalitních nekomerčních krmiv pro psy z Kanady, USA a Evropy pro Českou republiku. Všechna dovážená krmiva jsou vyráběna ze surovin v potravinářské kvalitě a čistotě, vyznačují se vysokým obsahem živočišných proteinů, vysokou stravitelností a vysokou metabolickou energií. Při objednávce nad 1200 Kč máte navíc dopravu zcela zdarma.

Pro Krmivopropsy.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.


Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit