Knihaoaffiliate.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Knihaoaffiliate.cz. Stačí jen koupit knížku na adrese Knihaoaffiliate.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

15%cashback

Knihaoaffiliate.cz - Jak vydělat více díky affiliate marketingu je praktický návod pro všechny, kdo chtějí vybudovat armádu obchodníků, kteří budou prodávat za ně, a nemají víc než hodinu týdně. Knížka je určena pro majitele e-shopů, kteří cítí, že klasické metody získávání zákazníků (SEO, PPC, e-mailing) už nestačí a chtějí zkusit něco dalšího. Dále pak pro lektory online vzdělávacích kurzů. Pro prodejce služeb po Internetu nebo pro affiliate manažery, kteří se chtějí naučit pokročilým technikám affiliate marketingu.

Pro Knihaoaffiliate.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit