Kloubus.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Kloubus.cz. Stačí jen nakoupit na Kloubus.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

10%cashback

V obchodu Kloubus.cz naleznete stejnojmenný produkt (Klobulus), který představuje opravdu účinnou kloubní výživu. Klobulus funguje díky svému speciálnímu složení a unikátnímu způsobu dávkování. Díky tomu KLOUBUS posiluje vaše klouby, vazy a svaly. Vyzkoušejte ho jako náhradu za nevýrazné doplňky výživy na klouby a pohybový aparát.

Pro Kloubus.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit