KávaKáva.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na KávaKáva.cz. Stačí jen nakoupit na KávaKáva.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

0,5 - 2,5%cashback

Vracíme zpět až 2,5% z vašeho nákupu

Typy cashbacku:

  • Značka Lavazza - 2,5%
  • Vše ostatní - 0,5%

KávaKáva.cz je obchod, kde naleznete řadu značkových káv a příslušenství značek Alfredo, Illy, Lavazza, Segafredo a jiné. Z čerstvých káv si můžete vybrat brazilskou, dominikánskou, etiopskou, indickou, kolumbijskou ale i různé jiné. V nabíce jsou dále kávovary, espressa, mlýnky na kávu, pressovače, konvice na kávu, či napěnovače mléka.

Pro KávaKáva.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit