Kandoo.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Kandoo.cz. Stačí jen nakoupit na Kandoo.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

6%cashback

Obchod Kandoo.cz nabízí skvělé modní novinky za nejlepší cenu na českém trhu. Získejte díky Kandoo neskutečně krásné kabelky, šátky, batohy či peněženky. Obrovskou výhodou je doprava zdarma nebo možnost vrátit zboží ve lhůtě ažz 30 dní. Široká je možnost osobního odběru skrze pobočky Zásilkovna. Všechny produkty jsou skladem.

Pro Kandoo.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit