Iswari.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Iswari.cz. Stačí jen nakoupit na Iswari.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

7,5%cashback

ISWARI je českým výrobcem prémiové zdravé stravy a působí na trhu od roku 2011. Produkty značky ISWARI se prodávají v 18 zemích světa. Jedná se o potraviny, které vynikají kvalitou, chutí a zejména nutriční hodnotou díky vysoce kvalitním ingrediencím, které jsou biocertifikované, bez lepku, bez rafinovaných cukrů, GMO-free, veganské (bez laktózy či syrovátky), bez konzervantů, barviv a dochucovadel. Zákazníci oceňují kvalitu produktů a spolehlivost našich služeb, o čemž hovoří 100% spokojenost našich odběratelů (dle portálu Heuréka.cz).

Pro ISWARI a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit