iPojisteni.cz (povinné ručení)

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět iPojisteni.cz (povinné ručení). Stačí jen uzavřít smlouvu na iPojisteni.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé smlouvy.

225 Kčcashback

Vracíme zpět 225 Kč za uzavřenou a zaplacenou smlouvu.

iPojisteni.cz nabízí online srovnání povinného ručení u více než 13 pojišťoven v ČR. Většina návštěvníků portálu iPojištění.cz může ušetřit až 65% z ceny povinného ručení. Jednoduchým formulářem si mohou zájemci o povinné ručení porovnat konkrétní nabídky.

Pro iPojisteni.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit