InPojisteni.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na InPojisteni.cz. Stačí jen odeslat poptávkový formulář na InPojisteni.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé odeslané poptávky.

23 - 180 Kčcashback

Vracíme zpět až 180 Kč za odeslání vyplněného formuláře s vyplněnými údaji

Typy cashbacku:

  • Životní pojištění - cashback 180 Kč
  • Penzijní pojištění - cashback 180 Kč
  • Havarijní pojištění - cashback 68 Kč
  • Povinné ručení - cashback 45 Kč
  • Pojištění majetku - cashback 23 Kč

Díky portálu InPojisteni.cz​ si můžete zcela zdarma porovnat nabídky na povinné ručení, havarijní a další pojištění. Srovnání povinného ručení, nejlevnější pojištění online u inpojisteni.cz.

Pro InPojisteni.cz​ a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit