Hypotekomat.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Hypotekomat.cz. Stačí jen nakoupit na Hypotekomat.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

120 Kčcashback

Hypotekomat.cz nabízí výhodné podmínky již předjednaného hypotečního úvěru, nyní stačí, abyste poptali v on-line formuláři a s klidem svěřili celé vyřízení profesionálním hypotečním poradcům na Hypotekomat.cz.

Pro Hypotekomat.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Cashback bude schválen na základě úspěšně vyplněného poptávkového formuláře a to pouze po telefonickém ověření správnosti zadaných údajů žadatele a jeho zájmu o spolupráci.


V následujících případech bude transakce naopak zamítnuta:
- žadatele nelze kontaktovat na základě špatně zadaných kontaktních údajů
- žadatele nelze kontaktovat přes telefonní kontakt (přestane komunikovat)
- žadatel nebude mít zájem o spolupráci (na základě prvního tel. ověření)

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit