Hugo-frosch.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Hugo-frosch.cz. Stačí jen nakoupit na Hugo-frosch.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

Hugo-frosch.cz je internetový obchod s termofory, eco termofory. Jejich obaly udrží teplotu. Firma Hugo Frosch myslí při výrobě svých termoforů nejen na ochranu přírody. Na prvním místě je zdravotní nezávadnost pro zdraví dětí i dospělých. Eco termofory neobsahují PVC ani tolik obávaná změkčovadla (nejčastěji se jedná o ftaláty). Vyberte si sami produkt z šikoré nabídky termoforů – od klasických kousků až po trendy designové lahve v ekologické kvalitě. Jako zákazník máte 45 dní na vrácení zboží. Při objednávce nad 1.000,- Kč vč. DPH, je poštovné ZDARMA. 

Pro Hugo-frosch.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit