Hodinky.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Hodinky.cz. Stačí jen nakoupit na Hodinky.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

Hodinky.cz je online internetové hodinářství. Najdete zde více než 9000 modelů hodinek světových značek jako jsou Casio, Festina, Esprit, Axcent of Scandinavia, Storm, Mustang, Morellato, Citizen, Seiko a další. V nabídce dámské, pánské i dětské hodinky. Přímo na prodejně k dostání výběr z oblíbených hodinek.

Pro Hodinky.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit

od 1570 Kč
Hodinky.cz, Kasa.cz
Porovnat ceny
od 1015 Kč
Hodinky.cz
Porovnat ceny
od 1490 Kč
Hodinky.cz, Euronics.cz, Kasa.cz
Porovnat ceny
od 7510 Kč
Hodinky.cz, Answear.cz
Porovnat ceny
od 1670 Kč
Hodinky.cz
Porovnat ceny