Hockey4you.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Hockey4you. Stačí jen nakoupit na Hockey4you skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

3,5%cashback

Obchod Hockey4you.cz  působí na trhu s hokejovou výstrojí již přes 15 let. Na skladě mají přes 5000 výrobků. Nabízí široký výběr kvalitní juniorské i seniorské hráčské výstroje od renomovaných značek: CCM, Reebok, Bauer, Easton, Sher-wood a dalších za skvělé ceny. U objednávek nad 3000 Kč je doprava zcela zdarma.

Pro Hockey4you.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit