Hawaj.cz

Alvarado.cz vám nabízí za každý nákup na Hawaj.cz peníze zpět. Stačí jen nakoupit na Hawaj.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

2 - 3%cashback

Hawaj.cz je obchod již s 11 letou tradici. Nabízí bazény, plynové zářiče, party stany, vířivky, trampolíny, čluny Intex, lodní motory, solární sprchy, pivní sety, lavičky, barové židle, kancelářské židle, škrabadla a mnoho dalšího. Odesílají do 24 hodin.

Pro Hawaj.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

3% - barové židle, solární sprchy

2,5% - kancelářské židle, bazény, lodní motory

2% - párty stany, camping, chovatelské potřeby, stolní fotbal, zahradní grily, nafukovací postele, nafukovací čluny, vířivky

0% - trampolíny, skleníky, altány, hliníkové žebříky, nafukovací zábava, sportovní potřeby, umělé vánoční stromečky, pivní sety, výčepní zařízení + na objednávky s uplatněním slevového kuponu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit