GymBeam.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na GymBeam.cz. Stačí jen nakoupit na GymBeam.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

1,2 - 10%cashback

V GymBeam.cz najdete pro fitness na jednom místě. V široké nabídce potravinových doplňků najdete proteiny, aminokyseliny, vitamíny a desítky dalších produktů. V e-shopu seženete i další potřeby pro fitness jako jsou šejkry, rukavice, bandáže aj.

Pro GymBeam.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

  • První objednávka: cashback 10% z produktů GymBeam + 5% z ostatního sortimentu
  • Opakovaná (druhá) objednávka: cashback 7,5% z produktů GymBeam + 3,5% z ostatního sortimentu
  • Opakovaná (třetí) objednávka: cashback 5% z produktů GymBeam + 2,5% z ostatního sortimentu
  • Opakovaná (čtvrtá) a další objednávky: 2,5% z produktů GymBeam + 1,2% z ostatního sortimentu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit