Grilovani.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Grilovani.cz. Stačí jen nakoupit na Grilovani.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

V e-shopu Grilovani.cz naleznete co potřebujete ke grilování. Na jednom místě pořídíte vše od kvalitního vybavení až po podrobné návody, rady a recepty. Obchod nabízí grily Weber, keramické grily BigGreenEgg, profesionální udírny Bradley Smoker, kompletní příslušenství i delikatesy.

Pro Grilovani.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit