GreenFit.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na GreenFit.cz. Stačí jen nakoupit na GreenFit.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

7,5%cashback

Vracíme zpět 7,5% z vašeho nákupu

V obchodě GreenFit.cz naleznete nabídku zelených potravin a doplňků stravy. Nabízí mladý ječmen, pšenici, Chlorellu, Spirulinu a antioxidanty. Dodávají léčivou kosmetiku, sprchové gely, vlasové šampony, tělová mléka, pleťové vody, regenerační krémy a balzámy na rty. Výhdou je poštovné zdarma při nákupu nad 1200 Kč.

Pro GreenFit.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit