GoInternet.cz

GoInternet.cz vám nabízí peníze zpět na GoInternet.cz. Stačí jen nakoupit na Albatrosmedia.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

25 - 40 Kčcashback

Vracíme zpět až 40 Kč z vašeho nákupu

Typy cashbacku:

  • 25,00 Kč za objednávku pásma od 2,00 Mb/s
  • 30,00 Kč za objednávku pásma od 8,00 Mb/s
  • 35,00 Kč za objednávku pásma od 20,00 Mb/s
  • 40,00 Kč za objednávku pásma od 40,00 Mb/s

Portál GoInternet.cz nabízí možnost zřídit si kvalitní internetové připojení za ůžasně výhodné ceny. Internetové spojení je realizováno přes tzv. DSL, které je o mnoho lepší než klasické bezdrátové připojení. Jeho výhoda spočívá v tom, že funguje neustále rychle i navzdory počasí či poctu připojených lidí v domě. 

Pro GoInternet.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit