GLIX.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na GLIX.cz. Stačí jen nakoupit na GLIX.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

5%cashback

GLIX.cz je rodinná firma a váš domov je i jejich vášní. Navrhují vlastní bytové dekorace a spolupracují s výrobci z České republiky i zahraničí. Umí vyrobit obrazy, tapety či samolepky na zeď. A na to, co vyrobit neumí, mají ty nejšikovnější dodavatele. V obchodě dále najdete samolepky na zeď, fototapety, tapety, obrazy na plátně či plechové cedule

Pro GLIX.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit