GigaLash.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na GigaLash.cz. Stačí jen nakoupit na GigaLash.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

10%cashback
V e-shopu GigaLash.cz naleznete GigaLash sérum na rychlý růst řas. Protože skutečně dokonalé řasy jsou jen ty vaše vlastní. Nezávislé testy v profesionálních salonech krásy jednoznačně prokázaly, že sérum GigaLash je schopno v průběhu velmi krátkého času dodat řasám o 70% více objemu a až o 90% větší délku. Tento kosmetický přípravek podporuje tvorbu skutečných řas, které vypadají prostě úžasně a nelze je srovnávat s nalepovacími umělými řasami s nepřirozeným vzhledem. GigaLash je dermatologicky testován a bezpečný výrobek. Proto ho doporučují stovky spokojených žen.

Pro GigaLash.cza podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit