Funstyle.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Funstyle.cz. Stačí jen nakoupit na Funstyle.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2,5%cashback

Vracíme zpět 2,5% z vašeho nákupu

Funstyle.cz nabízí oficiální produkty značky adidas (adidas Originals a adidas Performance) a výrobky značky Reebok. Kromě tradičního textilu (trička adidas / trička Reebok, mikiny adidas / mikiny Reebok, bundy adidas / bundy Reebok, kraťasy adidas / kraťasy Reebok, kalhoty adidas / kalhoty Reebok) nechybí ani netradiční kousky obou značek. Podstatnou část sortimentu pak tvoří značková obuv Adidas a scházet nesmí také nesmírně populární kolekce obuvi Reebok ZigTech a Reebok EasyTone. Užijte si nejen nákup na Funstyle.cz, ale zejména nakoupené produkty značek adidas a Reebok...

Pro Funstyle.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit