Freshlabels.cz

Alvarado.cz vám nabízí za každý nákup na Freshlabels.cz peníze zpět. Stačí jen nakoupit na Freshlabels.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

0,5 - 7,5%cashback

Freshlabels.cz prodává originální streetové oblečení, boty a doplňky. Od roku 2006 pro vás hledají výběrové kousky od známých i neznámých značek a designérů: WeSC, Carhartt, Onitsuka Tiger, Bjorkvin, Humoer, Nike, Adidas Originals, Numph, Ragwear, Gravis i Nooka.

Pro Freshlabels.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:

  • 0,5% na ostatní značky (pro zboží ve slevě nad 15%)
  • 2,5% na značky: komono, sneakerlab, wemoto, wesc, ucon (pro zboží ve slevě nad 15%)
  • 2,5% na ostatní značky (pro zboží ve slevě do 15%)
  • 5% na značky: komono, sneakerlab, wemoto, wesc, ucon (pro zboží ve slevě do 15%)
  • 5% na ostatní značky (pro zboží ve slevě do 10%)
  • 7,5% na značky: komono, sneakerlab, wemoto, wesc, ucon (pro zboží ve slevě do 10%)
Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit