Fonetip.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na Fonetip.cz. Stačí jen nakoupit na Fonetip.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každého nákupu.

2%cashback

Fonetip.cz je internetový obchod s technikou pro digitální příjem televizního vysílání, výpočetní technikou, elektronikou, mobily, notebooky a tablety. Poskytují i poradenství, servis, montáže. Mají vlastní rozsáhlé skladové prostory - výhoda je tedy rychlá expedice. Mají přes 115 000 ks zboží na vlastním skladě. Obsloužili již více než 91 000 spokojených zákazníků.

Pro Fonetip.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit