FAnn.cz

Alvarado.cz vám nabízí za každý nákup na FAnn.cz peníze zpět. Stačí jen nakoupit na FAnn.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět z každého nákupu.

5%cashback

FAnn.cz je jednak síť parfumerií po celé ČR a také internetový obchod značkových vůní, parfémů, líčení, dekorativní kosmetiky a péče o pleť. Nabízí také dárkové kazety. Doručení je zdarma, věrnostní slevy, e-aukce a servis. Salóny krásy LaPrairie, Juvena, Matis. Poskytují poradenství při výběru vůně či líčení. Obchod byl založen v roce 1991 a patří mezi nejprestižnější prodejce selektivní kosmetiky v České republice. 

Pro FAnn.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu


Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit