FajnPojisteni.cz

Alvarado.cz vám nabízí peníze zpět na FajnPojisteni.cz. Stačí jen nakoupit na FajnPojisteni.cz skrze naši stránku a získáte peníze zpět, z každé objednávky (cestovního) pojištění.

5%cashback

Za službou FajnPojisteni.cz stojí odborníci na online pojištění, kteří zprostředkovávají veškeré druhy pojištění. Porovnají cestovní pojištění, povinné ručení, úrazové pojištění i životní pojištění. Spolupracují s vybranými pojišťovnami a nabízí klientovi porovnání nabídek podle zvolených parametrů a individuálních potřeb klienta. Další informace o pojištěních naleznete na jejich stránkách.

Pro FajnPojisteni.cz a podstatnou část dalších obchodů na portálu Alvarado.cz se pro vypočítání cashbacku jako základ využívá cena objednávky bez DPH, dále pak se do výpočtu vašeho cashbacku nezapočítává cena dopravy nebo věrnostních kreditů, tedy jen pokud je daný obchod umožňuje.

Cashback nebo chcete-li českým termínem peníze zpět nabízí portál Alvarado.cz tak, že stačí kliknout na odkaz 'přejít do obchodu' a provedete online nákup přesně tak, jak jste zvyklý. My váš nákup zaznamenáme a přičteme odměnu.

Pokud byste si nevěděli rady nebo se odměna z nákupu nezapočítala, napište nám na podpora@alvarado.cz a velice rádi vám se vším pomůžeme tak, abyste svůj cashback získali.

Podmínky obchodu

Typy cashbacku:

  • 5% za objednávku cestovního pojištění

Přejít do obchodu
Recenze

K tomuto obchodu zatím nebyla napsaná žádná recenze

Nová recenze

Pro napsání recenze se musíte nejdříve přihlásit